Пребарај на getlokal

Боними
12 препораки

Боними

Места за јадење во Скопје

Скопје, бул. Октомвриска револуција б.б.
+389 2 311 6102

Marko Matkaliev Mora da si dobro podmackan na Smederevka ili Kavadarka za da se uklopis u losata muzika i atmosfera
Џорџо
9 препораки

Џорџо

Места за јадење во Скопје

Скопје, бул.Јане Сандански 78
+389 2 245 0424

Васко Марковски Одлично, непретенциозно, маалско место со одлична пица и пристојни цени. Штета што згасна (не знам дали новото име на истото место ја продолжува приказната?).
Пица 5
9 препораки

Пица 5

Места за јадење во Скопје

Скопје, Ѓуро Ѓаковиќ 16, лок.3
+389 32 251 11

Ivana Nikoloska Секогаш кога немате идеја што да зготвите за ручек, или пак кога ќе ви дојде друштвото да гледате фудбал, порачајте си пица од Пица 5, вкусна и евтина. Голем избор на најразлични видови пици, омилена ми е затворената... види повеќе
Акорд
9 препораки

Акорд

Места за јадење во Скопје

Скопје, Анкарска 21
+389 2 306 2614

Irena Pejceva Откако се сменија газдите, сега се прилично нови (од пред година дена и нешо) одличен стана ресторанов, само името го задржаа, значи храната е топ и цените се одлични. Сега има промоција кафе + кока кола за 65 денари,... види повеќе
Спицикото
9 препораки

Спицикото

Места за јадење во Скопје

Скопје, ГТЦ приземје б.б.
+389 2 311 5597

Jazz Lauritz Хот дог или некоја од вртените пити. И пастрмајлијата е добра.
Ла Гондола
8 препораки

Ла Гондола

Места за јадење во Скопје

Скопје, Драчево, Димитрија Чуповски б.б.
+389 2 279 1063

Nikola Uzunski Odlicno mesto za vo vecernite casovi. Prekrasno meni i mnogu pristapni ceni.
Мама Италијана
8 препораки

Мама Италијана

Места за јадење во Скопје

Скопје, ул. Аминта III 50
+389 2 613 7111

Bojana Dimitrovska За пофалба е колку брзо ги прават пиците! Нарачавме фамилијарна пола Мезе пица, пола Олива, ја направија буквално за 5 минути. Тестото е тенко што посебно ми се допаѓа, а вкусот на пицата е одличен! Браво!
Боними
8 препораки

Боними

Места за јадење во Скопје

Скопје, ул. Трифун Хаџи Јанев 8 лок.1
+389 2 317 4402

Emilija Zaevska Prijatna atmosfera ali ne po moj vkus.
Еквестријан
8 препораки

Еквестријан

Места за јадење во Скопје

Скопје, бул. К.Ј.Питу 19
+389 2 246 7782

Emilija Zaevska Malce napumpani ceni inaku vkusni testenini.
Пица Егнатиа
7 препораки

Пица Егнатиа

Места за јадење во Скопје

Скопје, М.Т.Гологанов 70
+389 2 307 7600

Sanja S Одлична пица! И многу брзо ги носат до адресата. Убаво тесто, богати со мастраф пици. Препорачувам.
Пица 5
7 препораки

Пица 5

Места за јадење во Скопје

Скопје, бул.АСНОМ 34 лок.9
+389 2 243 4449

Emilija Zaevska Vkusna pica, brza usluga.
Портофино
6 препораки

Портофино

Места за јадење во Скопје

Скопје, ул. М.Т.Гологанов 72-б
+389 2 306 1792

Bozidar Nikolovski Definitivno naracajte si pola kvatro salami pola kvatro formadzi i toa familijarna za samo 300 denari i gratis palacinka
Дени
6 препораки

Дени

Места за јадење во Скопје

Скопје, Аеродром, бул. Јане Сандански 79-а
+389 2 245 5763

Zoran Trajanov добри цените
Занзибар
6 препораки

Занзибар

Места за јадење во Скопје

Скопје, Наум Наумовски Борче 88-а
+389 2 321 3364

Marko Matkaliev Пицата не е нешто посебно, сендвичите им се добри. Местото е средено и атмосферата и музиката се ок
Смок
6 препораки

Смок

Места за јадење во Скопје

Скопје, бул. Александар Македонски б.б.
+389 2 311 5113

Ivan Janevski imaat odlicna pica no sepak mislam deka se na mnogu losa lokacija!