?
Оваа страна е преземена од Сопственикот на местото.
+389 78 257 245

Скопје, Центар, бул. Партизански Одреди 21/2

Веб-страна
“Анималс” претставува ланец од три продавници: -Пет Шоп “Анималс” во Центар, на Бул.Партизански Одреди бр.21 лок.3, позади грчката амбасада - Пет Шоп “Анималс” во Кисела Вода,на Сава Ковачевиќ бр.12, спроти обложувалницата “СпортЛифе” - Пет Шоп “Анималс” во Г.Т.Ц. на сутерен, веднаш до „Кај Злате“ сокриј

Работно време

Пон 09:00 21:00
Вто 09:00 21:00
Сре 09:00 21:00
Чет 09:00 21:00
Пет 09:00 21:00
Саб 10:00 17:00
Нед X

Ова место е додадено од

Getlokal Administrator

Напиши препорака

2 препораки

пред повеќе од 1 година
Aleksandar Dimov
5 / 5

Mestoto e so najgolem izbor na oprema za domashni zivotni ...

пред повеќе од 1 година
Kaya Dimov
5 / 5

Што ти треба, тоа ќе си најдеш... :)

Напиши препорака

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Објави
Ве молиме напишете читко, без користење навредлив и вулгарен јазик.