See all 2 photos

The company Royal Burger is founded in 2013 and the same deals with delivery of tasty food, made our of quality ingredients that will provide enjoyment any time of the day. Regardless if you are at home, at work or with your friends, Royal Burger is always here for you.If you are a representative of Royal Burger, claim it and manage this information. It's free and easy and just a few steps away.

SHOW MORE
SHOW LESS
Write a Review Add a Photo Add to List
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Write a Review

Please write clearly, without using offensive or obscene language.
Publish
 • Sanja

  over 7 months ago

  Одличен хамбургер!

 • Adrijan

  over 1 year ago

  Најдобрите хамбургери во Скопје без никаква конкуренција. Што и да пробате, нема да згрешите. Сите додатоци се одлични и како што треба не се бутаат компирите во хамбургерот што е една од најгадните македонски навики. Браво.

 • pero

  over 1 year ago

  Ужас. 2 саати чекавме за Бургерите. Мизерија, ко од Прилеп да ги носеа бургерите. 1/10 - никогаш повеќе!

 • Ivana

  over 1 year ago

  Хамбургерите се одлични, а особено ми е омилен чикен бургер со поховано пилешко со кашкавал, а и додатоците си го прават своето, што го прави овој бургер превкусен!!

 • Петар

  over 1 year ago

  Хамбургерот е најдобриот хамбургер што сум го пробал (не се шалам). Има некој посебно добар вкус од сосовите и салатите. Вршат испорака во Ново Лисиче и Аеродром, а храната е спакувана во уредни кутии. Ви препорачувам да нарачате хамбургер со фламбирани компири. Компирите се неверојатно добри!

1
1

Is this your business? Claim it!

Take control of your online reputation and talk to your customers.

REVIEWS FOR SIMILAR PLACES

 • Marko Matkaliev

  Marko Matkaliev

  Доста добро припремена кинеска храна (малце наштимана за наш укус), убав и автентичен ентериер и брза достава у случај да сакате да нарачате. Цените се културни за сечив џеб
 • Maja Dimovska

  Maja Dimovska

  Одлични се. Храната може да се каже дека се приготвува а и по вкус е на ниво на приморските земји во регионот!!