See all 1 photos

A chain of fast food restaurants Vili on different locations in Skopje. Try the best Leskovachka barbecue in town.If you are a representative of Vili - Majcin Dom, claim it and manage this information. It's free and easy and just a few steps away.

SHOW MORE
SHOW LESS
Write a Review Add a Photo Add to List
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Write a Review

Please write clearly, without using offensive or obscene language.
Publish
 • Marina

  over 1 year ago

  вили си е вили!!!

 • Ivana

  over 1 year ago

  Нај нај лесковачка плескавица! Секакви салати додатоци и сосови, супер вкусно и супер евтино!

 • Васко

  Супер знае да легне „Гурманска - голема“, со „првиот“ и „вториот“ сос, зелка и зелена салата, обаезно - неколку феферонки, за носење, после работа, кога дома не останало ништо спремно за јадење. Последниве година-две има една девојка во персоналот која малку го спушта нивото на услугата, не знам зошто/ со што точно.

 • Симпл

  over 1 year ago

  Само полнето пилешко од Вили. Ништо друго не ми се допаѓа.

 • Emilija

  over 1 year ago

  Me nervirasto sekoe vili ima razlicen kvalitet. Ovde kompircinjata i ne najnaj ama sosovite se ona sto go pravat sendvicot.

 • Dushica

  over 1 year ago

  Во последно време некако лепчињата не ми се допаѓаат, добро е кога нема што да се касне..

 • Jana

  over 1 year ago

  neljubezen personal, usluga za nikade, hranata e dobra, ako stignes na red da ja probas...

 • Dejan

  over 1 year ago

  кога немаш ручек дома и кога размислуваш што да јадеш вкусно.. едноставен одговор брзо и квалитетно, одлично лебче фантастични сосеви .. вистинско уживање за вистински гурмани

 • Јован

  over 1 year ago

  Супер се со најубава храна и супер услуга :)

 • Јасна

  over 2 years ago

  Воопшто не хигиенски... а цел град јаде тука..

12

Is this your business? Claim it!

Take control of your online reputation and talk to your customers.

REVIEWS FOR SIMILAR PLACES

 • Marko Matkaliev

  Marko Matkaliev

  Доста добро припремена кинеска храна (малце наштимана за наш укус), убав и автентичен ентериер и брза достава у случај да сакате да нарачате. Цените се културни за сечив џеб
 • Ema V

  Ema V

  Многу долго се чека за нарачката, прескапо за она што се нуди. Цените европски, храната сосема просечна. Местото има потенцијал, но за жал не постои солиден однос кон гостите, ниту пак се стремат ...